گاوصندوق فروشگاهی یا دخلی

گاوصندوق فروشگاهی 2714

پول فروش خود را داخل یک گاوصندوق فروشگاهی مطمئن قرار دهید تعطیلات عید است و خیلی از مردم خرید خود را در ایام عید انجام می دهند و از این رو بیشتر فروشگاه ها هنوز مملو از مشتری است. مدیریت این مشتریان و پاسخگویی کامل به همه آن ها، از دغدغه اصلی مدیران فروشگاه است. از طرفی دیگر، مدیریت مالی و نگهداری پول های جمع آوری شده هم خود از نگرانی هایی است که اکثر فروشندگان و مدیران با آن ها دست و پنجه نرم می کنند.

البته برای هر مشکلی، یک راه حلی وجود دارد؛ برای مثال اکثر فروشندگان به منظور کاهش زمان انتظار مشتریان در صف پرداخت از دستگاه خود پرداز استفاده کرده یا چند باجه دریافت را قرار می دهند یا برای جلوگیری از سردرگمی مشتریان در هنگام خرید، تعداد فروشنده هایی بیشتری را در این روزها استخدام می کنند؛ ولی یکی از مشکلات صندوق داران قرار دادن وجه نقد مشتریان است. از آنجا که شب عید است و دریافتی پول نقد بیشتر از دیگر ایام است،  احتمال اشتباه کردن توسط صندوقدار و دزدی وجه ها در لحظه ای که فروشنده حواسش نیست، بیشتر از بقیه شود.

بهترین راه برای حل این مشکل، استفاده از گاوصندوق فروشگاهی است. نمونه گاوصندوق های زیادی در بازار وجود دارد که می توان آن ها را مکان های مختلفی به کار برد، اما نمونه گاوصندوق فروشگاهی به علت کاربرد خاصی که دارند، متناسب با این نوع فروشگاه ها طراحی و ساخته شده است و از این رو به مالکان فروشگاه ها حتما توصیه می شود که از این نوع گاوصندوق استفاده کنند.

گاوصندوق های فروشگاهی مدل ها و شکل های متنوعی دارند؛ شرکت کاوه که خیلی ساله در زمینه فروش و عرضه انواع گاوصندوق در کشور فعالیت می کند و می توان گفت که یکی از پرآوازه ترین برند های گاوصندوقی در کشور است، چندین نوع مدل فروشگاهی را به برای مشتریان و فروشگاه های مختلف به فروش می رساند.

گاوصندوق های مدل فروشگاهی دارای یک کشو در بالا و یک صندوق در پایین است که صندوق دار بعد از قرار دادن پول داخل و بستن درب آن، تمامی پول داخل صندوق پایین می افتد و در آخر شب و اتمام ساعت کاری، تمامی پول ها به صورت یکجا شمارش می شود.

با این گاوصندوق دو مشکل اساسی صندوق دار ها حل می شود:

  • یک مکان مناسب برای نگه داری تمامی پول ها وجود دارد.
  • خیال صندوقدار از بابت دزدی یا کسری ناگهانی پول ها راحت می شود و به این صورت احتمال دستبرد به آن ها کاهش پیدا می شود.

فروشگاه اینترنتی ایران کاوه به آدرس www.irankaveh.com  دو مدل پرفروش 2714 و 3020 را برای استفاده در فروشگاه ها، رستوران ها و غیره عرضه می کند. مدل 3020، دارای ارتفاع 76 و عمق 51 سانتیمتر و وزن 76 کیلوگرم و مدل 2714، دارای ارتفاع 69 و عرض 35 و وزن 55 کیلوگرم است هر کدام دارای یک کشو در بالای هستند و که بعد از قرار دادن پول و بسته شدن درب آن، به داخل صندوق پایینی می ریزد. قفل این نوع صندوق ها دیجیتالی بوده و هر کسی جز مالک اصلی قادر به باز کردن درب آن ها نمی باشد.

 

admin
ارسال دیدگاه